Klient

Pet Heroes

Základní informace

Nezisková organizace Pet Heroes pomáhá domácím zvířatům, která se ocitla v nouzi. Hledá nový domov pro týraná či handicapovaná zvířata, nabízí poradenství i osvětu a podporuje psí útulky, především rychlou adopci opuštěných štěňat. Jednou se ale ocitla v tísni i ona. Díky Salesforce ale svou misi nevzdala.

Řešení

Když nevidíte do banky

CRM Salesforce měl neziskovce prostě jen usnadnit práci. Krátce po jeho zavedení ale pomohl překonat nejisté období bez přístupu k bankovnímu účtu.

Neziskovka se nečekaně dostala do úzkých při přechodu mezi bankami. Původní účet banka deaktivovala, prověřování organizace u nové instituce se však protáhlo.

A tak se naplnila černá můra každé neziskovky: Pet Heroes nemohli k datům bankovních transakcí. Navíc: dnes bez bankovnictví prakticky neexistujete. Taková situace přinesla finanční ztráty i organizační obtíže.

Nevzdávejte se, máte Salesforce

V krizi vsadila organizace na Salesforce. Fundraising se sice nedostal k položkám na původním bankovním účtu, CRM ale už data měl. Díky tomu bylo jasné, kdo v minulosti dával a už nedává. Příslušní zaměstnanci mohli pokračovat v dárcovské politice organizace. Týmové nastavení aplikace navíc pomohlo při krizovém řízení a konsolidaci situace.

Systém nám obrovsky pomohl. Jsem ráda, že jsme ho zavedli,“ říká předsedkyně Nikol Burešová. „Vůbec mě nenapadlo, že bude až takhle užitečný.

Přihlásit na workshop

Chci se detailněji seznámit se systémem
Registrovat se do workshopu

Kontaktovat

Sjednat schůzku o implementaci Salesforce