Uživatelské setkání 25. 11. 2019

Potýkáte se s adaptací CRM systému? Chcete jen tipy a vychytávky? Kladete si otázku: Zavést nebo nezavést? Setkání nasměruje a pomůže všem.

Seznamte se zdarma s využitím CRM systémů v neziskovém sektoru

Udělejte si čas na uživatelské setkání, které v pondělí 25. listopadu 2019 pořádá organizace CRM pro neziskovky. Zveme vás na pět intenzivních hodin ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v Praze, kde zazní zkušenosti několika českých neziskovek a dostanete i možnost bezplatné konzultace se CRM specialistou. Celé setkání je zdarma, pouze je třeba se na něj přihlásit.

Fundraising: dárci a kampaně

Každý fundraiser se dřív nebo později ptá: jak ukládat data dárců a sledovat průběh kampaníZdravotní klaun ČR před nedávnem implementoval CRM systém právě proto. Magdalena Štěpánková a Jan Jašek se s vámi podělí o svou cestu, jak dělat fundraising. A také máte příležitost zjistit, jak Klauni systém využili a s jakými „dětskými” nemocemi se při zavádění potýkali.

Aby to šlapalo

Institut pro památky a kulturu patří mezi mazáky v užívání CRM. Systém nepoužívá jen pro správu kontaktů a kampaní, ale i k zjednodušení týmové práce a chodu organizace. Ředitel Institutu Aleš Kozák poví, jak Salesforce pomohl jim. Zvlášť poradí s možnostmi adopce systému, tedy s automatickými procesy, které vám ušetří manuální ťukání dat do počítače, mobilu či tabletu. Adopcí se totiž míní jak propojení Salesforce s e-mailem, webovými formuláři nebo třeba sociálními sítěmi, tak další automatické procesy nebo kompatibilita napříč zařízeními.

Dreamforce 2019 a neziskovky

Martin Humpolec přijede na naše setkání přímo z mezinárodní konference o CRM SalesforceInspiraci, vychytávky a hity letošní sezóny tak dostaneme z první ruky. Martin navíc převede, jak pomocí systému jednoduše a hezky informovat o vaší činnosti. A to nejen sebe a vaše kolegy v neziskovce, ale i navenek,  dárce a veřejnost. Střídmá, konkrétní a přesná infografika řekne často víc než tisíc slov. Data dodá systém, jen vědět, jak na to.

Není hloupý ten, kdo neví, ale kdo se nezeptá

Inspirace je fajn. U CRM ale platí zásada, že slouží nejlépe, když je ušitý na míru. To si uvědomujeme a proto jsme vyhradili dostatek času na individuální konzultaci. Pokud už se s něčím konkrétním potýkáte, napište na petra.joklova@crmproneziskovky.czDomluvíme vám konzultanta, který vaší problematice rozumí nejlépe. Dotazy, které vás napadnou na místě, samozřejmě také zodpovíme.

Program:

10:00 – 11:00 Fundraising: dárci a kampaně
Zdravotní Klaun ČR

11:15 – 12:15 Správa chodu organizace, fundraising, aktivity
Institut pro památky a kulturu

12:15 – 13:00 oběd, diskuze nad kávou
Prostor pro sdílení nad kávou

13:00 – 15:00 Co přinesl Dreamforce 2019 pro neziskovky? I Reporty a Dashboardy – pár tipů na zlepšení
CRM pro neziskovky, Martin Humpolec

15:00 – 16:00 možnost individuální diskuze