Přidej se k nám!

Se Salesforce CRM pomáháme neziskovkám využít naplno jejich potenciál. Dobře vyladěný administrativní systém totiž umožní věnovat většinu energie lidem a projektům. A od toho jsme tady my a náš tým dobrovolníků.

Sdružujeme CRM manažery, projektové manažery, datové specialisty, Salesforce developery a konzultanty. Zkušené i začátečníky.

Bereme profíky, začátečníky i studenty

Začínáte? Salesforce CRM vás naučíme a vy povedete svůj první projekt ve spolupráci se zkušeným mentorem.

Všechno už znáte? Zapojte se hned jako konzultant, datový analytik a developer. Zkušený praktik objeví, jak Salesforce funguje jinde než v komerční sféře a jaké další funkcionality systém poskytuje. Poznáte využití systému pro různorodá prostředí a setkáte se s mnoha inspirativními lidmi.

Nabízíme možnost profesního i osobnostního rozvoje a příjemné pracovní prostředí. Získáte nejen nové technické zkušenosti, ale zažijete i práci v různých prostředích. A konečně: pomůžete dobré věci.

Konzultantem CRM už na škole?

Ano, i to je možné. Naučíme vás CRM systém Salesforce a svůj první projekt naimplementujte pod vedením mentora. Vyzkoušejte si něco praktického a podpořte dobrou věc.

Nabízíme také možnost vedení bakalářské a diplomové práce.

Díky práci dobrovolníka mohu nahlédnout do světa neziskových organizací a přispět dobré věci svou trochou technických znalostí Salesforce.

David Salesforce developer

Nejvíc mě naplňuje fakt, že výsledky práce jsou rychle vidět. Potěší pozitivní zpětná vazba i to, když se po roce či dvou dozvím, že neziskovka Salesforce stále používá.

Borek Salesforce administrator

V organizaci působím především kvůli poměru cena/výkon… leckdy stačí jen opravdu málo úsilí a výsledkem je ohromné usnadnění práce v neziskovce, kde probíhá implementace. Bez SalesForce TM by to tak snadné nebylo. Moje hlavní náplní je především vývoj balíčků a hašení požárů – i těch co nezpůsobím sám ;-).

Ondra Salesforce developer

Být dobrovolníkem pro CRM pro neziskovky mi přináší dobrý pocit a také pomáhá rozšiřovat profesní síť, dovednosti a zkušenosti v Salesforce mimo svou běžnou práci.

Tony Salesforce konzultant

Naši lidé

Poznej náš tým

Petra Joklová

ředitelka

Petra vás provede implementací od počátku do konce po organizační stránce. Zajišťuje také veškeré akce a školení a stará se o administrativu a PR. Její specialitou je fundraising a management.

petra.joklova@crmproneziskovky.cz
linkedin.com

Jan Hromas

konzultant / dobrovolník

Honza se specializuje na kampaňové procesy a vede školení pro jednotlivé uživatele Salesforce i celé neziskovky. V pracovním životě se věnuje IT marketingu.

linkedin.com

Aleš Jeník

konzultant / dobrovolník

Aleš vede implementace po stránce technické, školí a konzultuje. Ve spolku působí jako vizionář a místopředseda a živí se programováním.

linkedin.com

Co obnáší dobrovolnická práce v nezisku?

Poslechněte si podcasty se zajímavými lidmi z neziskového prostředí

Martin Humpolec

o dobrovolnictví a Salesforce CRM

Petra Joklová

o Salesforce Hackathonu

Petr Machálek

o strategickém plánování

Jiří Bárta

o kampani za navýšení nadačního jmění Nadace Via

Články pro dobrovolníky

Informace o práci v neziskovém sektoru
Top-Features-of-Salesforce-Nonprofit-Success-Pack

Salesforce a F-Pack: rozbalte to s fundraisingem

Nejrychlejší cesta ke správě a automatizaci v CRM Salesforce CRM nabízí příjemné výhody pro každou neziskovou kancelář už ve své základní, bezplatné podobě. Pokud si ale opravdu potřebujete […]

Salesforce-for-Non-profit-organizations-1100x630

Proč zavést Salesforce CRM

CRM systém pro neziskovky? Jedině Salesforce Nonprofit Cloud! Všechna data on-line, automatizace, IT podpora, vysoké standardy bezpečnosti. Salesforce CRM: pomocník pro malou i velkou organizaci Proč vsadit […]

SE+SFDC_logo

SmartEmailing a Salesforce CRM: propojte dva nejlepší pomocníky

Jak vám integrace ušetří čas, energii a nevynucené chyby CRM a propojení s e-mailingem patří k must have každé větší neziskovky. I malé ale uspoří tolik času a energie, […]

Přidejte se k nám!

Pomáhej tím, co umíš nejlépe.